سایت آموزشیار edu.iau.ac.ir

سوالات متداول
1- ✔️ دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ازاد باید از طریق چه سایتی فرایند ثبت نام خود را انجام دهد ؟ ✔️ ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد از طریق سایت edu.iau.ac.ir انجام می شود که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
2- ✔️ انتخاب واحد دانشگاه آزاد از طریق چه سایتی انجام می شود؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، انتخاب واحد دانشگاه آزاد از طریق سایت آموزشیار انجام می شود.
3- ✔️ برای ورود به سایت آموزشیار چه اطلاعاتی لازم است ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، یکی از اطلاعات لازم برای ورود به سایت آموزشیار شماره دانشجویی می باشد.

برای مشاوره سایت آموزشیار

برای مشاوره سایت آموزشیار

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

Sara 1401/04/21
سلام،سایت اجازه ورود نمیده،بایدچیکارکنم ارسال پاسخ
رعنا 1400/09/29
سلام چرا ادرسی که برای ورود به سایت گذاشتید همش ارور میده ؟ ارور 403 یه چیزایی در مورد ای پی نوشته که من سر درنیاوردم چیه .
پاسخ مشاور: سلام در حال حاظر مشکلی جهت ورود به سایت آموزشیار وجود ندارد. از مرورگر کروم جهت ورود به سایت استفاده کنید.
درسا 1400/08/15
سلام ببخشید می خواستم بدونم چند روز دیگه که دانشگاه ها حضوری میشه و من که هنوز شماره دانشجویی دائمی بهم ندادن باید چیکار کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. مشکلی وجود نداره بعد از بررسی و تایید مدارک بارگزاری شده در سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد ، شماره دانشجویی اصلی شما اعلام میشه.
الهه 1400/08/03
سلام ببخشید من تو سایت آموزشیار ثبت نام نهایی رو انجام دادم ولی شماره دانشجویی دائم هنوز بهم ندادن و الان نزدیک به ده روزه که ثبت نام کردم این که هنوز شماره دانشجویی دائمی بهم ندادن عادیه؟
پاسخ مشاور: سلام. سایت راچک کنید تا ببیند مدارک شما مورد تایید قرار گرفته یا نه. در غیر اینصورت مشکلی وجود ندارد.
paria 1400/07/18
سلام پس از واریز وجه برای شرکت در کلاسهای online چه سایتی رو باز کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. کلاس های آنلاین دانشگاه آزاد از طریق سامانه دان برگزار می شود.
نگار 1400/07/11
سلام ، موقع ثبت نام در سامانه آموزشیار باید شهریه ثابت رو واریز کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. بله، در ابتدا ثبت نام خود را در سامانه آموزشیار انجام داده و پس از دریافت شماره دانشجویی دائم، نسبت به پرداخت شهریه ثابت خود از طریق همان سامانه اقدام نمایید.
لازمی 1400/06/31
سلام. کد پیگیری رو در آموزشیار کجا باید وارد کنم؟ شماره دانشجوییم هنوز نیومده
پاسخ مشاور: سلام، شما می تونین از شما دانشجویی موقت برای سامانه آموزشیار استفاده کنین تا شماره دانشجویی اصلی براتون صادر بشه.