سامانه اعتبارسنجی بانک رسالت

سوالات متداول
1- ✔️ چطور از نتیجه اعتبار سنجی بانک رسالت مطلع شد؟ ✔️ با مشخص شدن نتیجه اعتبار سنجی بانک رسالت پیامکی برای افراد ارسال می شود که افراد می توانند با ورود به سایت از جواب اعتبار سنجی خود مطلع شوند که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه ورود به سامانه اعتبار سنجی بانک رسالت چگونه است؟ ✔️ کاربران با مراجعه به آدرس اینترنتی imerat.ir  می توانند با انتخاب گزینه"ورود به سامانه" و طی مراحلی وارد این سایت شوند، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه ثبت نام در سامانه اعتبار سنجی بانک رسالت چگونه است؟ ✔️ مشتریان پس از ورود به سامانه اعتبار سنجی بانک رسالت می توانند بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات، نام نویسی خود را انجام دهند که راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سامانه اعتبار سنجی بانک رسالت

برای مشاوره سامانه اعتبار سنجی بانک رسالت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/06/24
توی کدواژه چی بزنیم؟
پاسخ مشاور: با سلام. کدواژه ای که موقع ثبت نام انتخاب کردید رو وارد کنید. در صورتی که فراموش کردید می تونید بازیابی رمز رو بزنید.
بدون نام 1401/06/24
سامانه اعتبارسنجی بانک رسالت، تعهدات مالی دیگران محدود به تعداد افراد نبوده بلکه افراد می توانند تا سقف ضمانت/تعهد خود، تعهدات مالی دیگران را بپذیرند. ارسال پاسخ