کنکور تیر ماه

سوالات متداول
1- ✔️ آیا همه افرادی که دیپلم دبیرستان را دریافت کرده اند می توانند در کنکور تیر 1402 شرکت نمایند؟ ✔️ بله.  تمامی افرادی که دیپلم دبیرستان خود را دریافت کرده اند می توانند در این آزمون شرکت نمایند و سایر شرایط ثبت نام در متن مقاله ذکر شده است.
2- ✔️ چگونه می توان در کنکور تیر 1402 ثبت نام نمود؟ ✔️ برای شرکت در این آزمون در تاریخ 8 آبان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در قسمت آزمون سراسری، گزینه ثبت نام در آزمون را انتخاب نمایید تا بتوانید اطلاعات خود را وارد نموده و مراحل ثبت نام را مطابق با توضیحات مقاله طی کنید.
3- ✔️ برای ثبت نام در کنکور تیر ۱۴۰۲ به کجا باید مراجعه کرد؟  ✔️ جهت ثبت نام و شرکت در آزمون تیر ماه باید به سایت سازمان سنجش که لینک آن در مقاله قرار داده شده است،  مراجعه نمایید.

برای مشاوره ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۲

برای مشاوره ثبت نام کنکور تیر ماه ۱۴۰۲

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ