سامانه جستجوی شغل وزارت کار

سوالات متداول
1- سامانه جستجوی شغل وزارت کار چه امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد؟ در این سامانه فرصت های شغلی مختلف برای کارجویان و همچنین رزومه افرادی که به دنبال کار می گردند برای کارفرمایان نمایش داده می شود که توضیحات بیشتر در این باره در این مقاله ارائه شده است.
2- کاربران برای استفاده از سامانه جستجوی شغل وزارت کار باید به چه آدرس اینترنتی مراجعه کنند؟ همانطور که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شد کاربران برای استفاده از این سامانه باید به آدرس اینترنتی shoghl.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
3- کاریران در چه صورتی می توانند به صورت کامل از امکانات سامانه جستجوی شغل وزارت کار بهره مند شوند؟ تنها در صورتی کاربران می توانند از امکانات این سامانه به صورت کامل بهره مند شوند که در آن ثبت نام کنند که توضیحات بیشتر در این  باره در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سامانه جستجوی شغل وزارت کار

برای مشاوره سامانه جستجوی شغل وزارت کار

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ