سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی

سوالات متداول
1- سایت سیستم مدیریت توسعه منابع انسانی HRDMS.ir چیست؟ همانطور که در متن مقاله به این موضوع اشاره شد، سایت سیستم مدیریت منابع انسانی با عنوان hrdms.ir شناخته می شود و دسترسی به آن برای عموم آزاد است. کلیه اخبار و اطلاعات آزمون از طریق همین سایت در دسترس قرار می گیرد.
2- نحوه ثبت نام در سایت سیستم مدیریت توسعه و منابع انسانی HRDMS.ir به چه صورتی است؟ برای ورود به سایت سیستم توسعه می بایست آدرس الکترونیکی سایت را  در فضای گوگل وارد کرد تا صفحه اصلی این سایت نمایش داده شود. ضمن اینکه راهنمای تصویری نحوه ورود در متن مقاله ارائه شده است.
3- نتایج آزمون سیستم های مدیریت توسعه و منابع انسانی HRDMS.ir چگونه اعلام می شود؟ با توجه به توضیحات ارائه شده در متن مقاله، داوطلبان برای دریافت نتایج آزمون خود می توانند با مراجعه به سایت اصلی این سیستم و انتخاب گزینه مشاهده نتایج آزمون، اقدام کنند و نتایج خود را دریافت کنند.

برای مشاوره ثبت نام در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی

برای مشاوره ثبت نام در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ