پرونده کارکنان شرکت نفت

سوالات متداول
1- مشاهده خلاصه پرونده کارکنان شرکت نفت از طریق چه سایتی امکان پذیر است؟ کارکنان شرکت نفت با مراجعه به سایت portal.nioc.ir می توانند خلاصه پرونده خود را دریافت کنند که در این مقاله به توضیحات لازم درباره این سایت پرداخته شده است.
2- نحوه مشاهده خلاصه پرونده کارمندان شرکت نفت به چه صورت است؟ نحوه مشاهده خلاصه پرونده کارمندان شرکت نفت از طریق سامانه جامع فناوری و ارتباطات این شرکت و به وسیله نام کاربری امکان پذیر است که در این مقاله توضیح داده شده است.
3- بازنشستگان شرکت نفت از چه سایتی می توانند خلاصه پرونده خود را دریافت کنند؟ بازنشستگان این شرکت با مراجعه به سایت oipf.ir می توانند پرونده پرسنلی، فیش حقوقی و... را دریافت کنند که در این مقاله توضیحات لازم برای دریافت اطلاعات از این طریق، ارائه شده است.

اگر در خصوص نحوه مشاهده خلاصه پرونده کارکنان شرکت نفت سوالی دارید

اگر در خصوص نحوه مشاهده خلاصه پرونده کارکنان شرکت نفت سوالی دارید

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ