فیش حقوقی شرکت نفت

سوالات متداول
1- برای دریافت فیش حقوقی شرکت نفت به کجا باید مراجعه کرد؟ با توجه به توضیحات درج شده در مقاله، تمامی کارکنان شرکت نفت می توانند جهت مشاهده فیش حقوقی خود به سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات به آدرس portal.nioc.ir مراجعه نمایند.
2- بازنشستگان شرکت نفت برای مشاهده فیش حقوقی خود به کدام سایت مراجعه کنند؟ بازنشستگان گرامی شرکت نفت می توانند به سامانه صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت به نشانی sama.oipf.ir مراجعه کرده و مراحل ذکر شده در مقاله را طی نمایند.
3- در صورت فراموشی رمز عبور سامانه فیش حقوقی شرکت نفت چه باید کرد؟ کاربرانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند، می توانند بر روی گزینه " رمز عبور خود را فراموش کرده ام" در صفحه اصلی سامانه کلیک کرده و آن را بازیابی کنند. برای راهنمای بیشتر به مقاله مراجعه شود.

برای مشاوره نحوه دریافت فیش حقوقی شرکت نفت

برای مشاوره نحوه دریافت فیش حقوقی شرکت نفت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ