افتتاح حساب غیر حضوری بانک اقتصاد نوین

سوالات متداول
1- افتتاح حساب آنلاین بانک اقتصاد نوین در چه سامانه ای انجام می شود؟ همان طور که در متن گفته شد برای افتتاح حساب به صورت غیر حضوری در بانک اقتصاد نوین باید به اینترنت بانک نوین به آدرس اینترنتی modern.enbank.ir مراجعه کرد.
2- چه کسانی می توانند به صورت آنلاین در بانک اقتصاد نوین افتتاح حساب کنند؟ همه افراد که در سامانه اینترنتی این بانک عضو باشند می توانند بدون مراجعه حضوری به شعب بانک جهت افتتاح حساب اقدام کنند. توضیحات بیشتر در این مورد در متن آورده شده است.
3- بانک اقتصاد نوین امکان افتتاح آنلاین چه نوع حساب هایی را فراهم کرده است؟ در حال حاضر می توان دو نوع سپرده قرض الحسنه پس انداز و سپرده بلند مدت ویژه یک ساله بانک اقتصاد نوین را به صورت آنلاین افتتاح کرد که در متن مقاله جزئیات آن توضیح داده شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب اینترنتی بانک اقتصاد نوین 

برای مشاوره افتتاح حساب اینترنتی بانک اقتصاد نوین 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

میلاد 1403/04/06
شما که امکان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز رو میدی خوب قرض الحسنه جاری رو هم غیرحضوری اضافه کنید تنها فرقشون فقط یه دسته چک هستش خوب شما اجازه ی باز کردن حساب جاری رو بزارید ولی فعلا به مشتری دسته جک ندید تا حسابش اعتبارسنجی بشه و اگر دیدید خوب هستش اونوقت چک بدید .تمام اطلاعات کاربر رو اینترنتی از ثبت احوال استخراج میکنید برای افتتاح پس انداز اما واسه جاری غیرممکنش میکنید!!!!! ارسال پاسخ
حیدر شریفی 1402/11/15
هر کاری میکنم نمیشه آنلاین افتتاح حساب کنم ارسال پاسخ
کیهان 1401/09/21
سلام و احترام. شرایط افتتاح حساب غیرحضوری بانک اقتصاد نوین چجوریه؟
پاسخ مشاور: سلام. شرایطی که برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک اقتصاد نوین لازم هست رو توی متن مقاله توضیح دادیم.
بدون نام 1401/09/21
سلام. افتتاح حساب اینترنتی بانک اقتصاد نوین از چه سایتی انجام میشه؟
پاسخ مشاور: سلام. https://modern.enbank.ir