اینترنت بانک سامان

سوالات متداول
1- ✔️ برای ورود به اینترنت بانک سامان چه باید کرد؟   ✔️ با توجه به متن مقاله، پس از ورود به نشانی ib.sb24.ir نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و از خدمات اینترنت بانک سامان استفاده کنید.
2- ✔️ اینترنت بانک سامان ib.sb24.ir دارای چه امکاناتی می باشد؟ ✔️  نت بانک سامان شامل کلیه خدمات کارت بانکی، پرداخت قبوض و خرید شارژ، دریافت و پرداخت تسهیلات، خدمات دسته چک، تغییر رمز دوم، انسداد کارت، انتقال وجه و... می باشد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه فعال سازی اینترنت بانک سامان چگونه است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، برای فعال سازی نت بانک سامان با ورود به نشانی ib.sb24.ir، از طریق انتخاب گزینه "فعال سازی در نت بانک و موبایلت" و در نهایت ورود اطلاعات کاربری و اطلاعات بانکی می توان اقدام کرد.

برای مشاوره ورود به اینترنت بانک سامان ib.sb24.ir 

برای مشاوره ورود به اینترنت بانک سامان ib.sb24.ir 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ