اسامی برندگان خودرو

سوالات متداول
1- شرایط اعلام لیست اسامی برنده های قرعه کشی سامانه یکپارچه به چه صورتی می باشد؟ در سامانه یکپارچه خودرو افراد می توانند با وارد کردن کدملی، کد پیگیری و یا نام کاربری و رمز عبور از وضعیت قرعه کشی خود مطلع شوند ضمن اینکه جزئیات این موضوع در متن ارائه شده است.
2- برای اطلاع از اسامی برندگان خودرو در قرعه کشی شرکت سایپا باید به چه سایتی مراجعه کرد؟ شرکت سایپا دارای سامانه اینترنتی مجزایی به آدرس saipa.iranecar.com می باشد که تمامی خدمات را از طریق این سامانه به افراد ارائه می دهد و در متن مقاله به این سایت پرداخته شده است.
3- آیا صرفا با وارد کردن کد ملی می توان از وضعیت قرعه کشی خودرو اطلاع کسب کرد؟ امکان اطلاع از وضعیت قرعه کشی با کدملی و کد پیگیری صرفا برای برخی از سامانه های اینترنتی وجود دارد که در متن به این سامانه ها اشاره شده است.

برای مشاوره اسامی برندگان خودرو

برای مشاوره اسامی برندگان خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ