پیگیری پرونده قضایی

سوالات متداول
1- ✔️ رمز شخصی خود را برای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک قضایی چگونه می توان دریافت کرد؟ ✔️ برای دریافت رمز شخص ابتدا باید در سامانه عدل ایران به نشانی sana.adliran.ir ثبت نام شود و پس از طی مراحل ثبت نام به دفاتر پیشخوان برای دریافت رمز شخصی اقدام کرد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ روند پیگیری پرونده قضایی به چه صورت است؟  ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، سه روش پیگیری پروند قضایی شامل کد ملی، رمز شخصی و شماره پرونده، شماره پرونده برای متقاضیان قرار داده شده است.
3- ✔️ چگونه می توان برای پیگیری پرونده قضایی با کد ملی اقدام کرد؟ ✔️ با مراجعه به سایت عدل ایران به نشانی adliran.ir و با انتخاب گزینه "اطلاع رسانی برای اشخاص حقیقی" و با وارد کردن کد ملی، رمز عبور سامانه ثنا، یک رمز موقت به شماره کاربر پیامک می شود. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره پیگیری پرونده قضایی

برای مشاوره پیگیری پرونده قضایی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ