انتقال شارژ ایرانسل

سوالات متداول
1- ✔️ به چه روش هایی می توان شارژ ایرانسل انتقال داد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، کاربران با استفاده از نرم افزار ایرانسل من، سرویس پیامکی و کد های دستوری می توانند به دیگر سیم کارت های اعتباری این اپراتور شارژ بفرستند.
2- ✔️ روش استفاده از کد انتقال شارژ ایرانسل چگونه است؟ ✔️ شما با شماره گیری کد *142# می توانید با مراجعه به بخش خط به خط برای دیگر سیم کارت های اعتباری در محدوده تعیین شده شارژ ارسال کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ آیا می توان از سیم کارت های ایرانسل به همراه اول شارژ فرستاد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد با توجه به قوانین و شرایطی که برای ارسال شارژ در نظر گرفته شده است کاربران ایرانسل توانایی ارسال شارژ به همراه اول را نخواهند داشت.

برای مشاوره روش های انتقال شارژ ایرانسل

برای مشاوره روش های انتقال شارژ ایرانسل

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ