حساب وکالتی بانک رفاه کارگران

سوالات متداول
1- ✔️ حساب وکالتی بانک رفاه چیست؟ ✔️ حساب وکالتی بانک رفاه حسابی است که به کارگزاری بورس متصل است و برای انجام معاملات بورسی و خرید خودرو از بورس کالا این حساب مورد نیاز می باشد.
2- ✔️ آیا امکان افتتاح حساب وکالتی بانک رفاه به صورتی غیر حضوری و آنلاین انجام می شود؟ ✔️ خیر، در حال حاضر این امکان فراهم نشده است و متقاضیان تنها می توانند به صورت حضوری برای وکالتی کردن حساب اقدام نمایند که در متن مقاله این فرایند به صورت کامل توضیح داده شده است.
3- ✔️  فرم افتتاح حساب بانک رفاه شامل چه اطلاعاتی می باشد؟ ✔️ این فرم شامل اطلاعات شخصی، کاری و مالی متقاضی می باشد که در متن مقاله دریافت این فرم و نحوه تکمیل آن به صورت کامل توضیح داده شده است. 

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بانک رفاه

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بانک رفاه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
سلام برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از 27 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه 100 میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
بدون نام 1401/11/16
نشانی سامانه وکالتی کردن حساب بانک رفاه چیه؟؟؟
پاسخ مشاور: سلام سامانه وکالتی کردن حساب بانک رفاه به نشانی mehvar.rb24.ir/ikco می باشد.
بدون نام 1401/11/16
افتتاح حساب وکالتی بانک رفاه برای سایپا به صورت حضوریه؟
پاسخ مشاور: سلام بله افتتاح حساب وکالتی بانک رفاه برای سایپا در حال حاضر تنها به صورت حضوری با مراجعه به شعب بانک انجام می شود.