گوگل فرم docs.google.com

سوالات متداول
1- ✔️ آدرس سایت گوگل فرم چیست ؟ ✔️ آدرس سایت فرم نگار گوگل docs.google.com می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله گذاشته شده است.
2- ✔️ برای طراحی آزمون آنلاین در گوگل فرم چه اقدامی لازم است ؟ ✔️ برای طراحی آزمون آنلاین در google forms در ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ نحوه ساخت آزمون آنلاین در گوگل فرم به چه صورتی می باشد ؟ ✔️ برای ساخت آزمون آنلاین در ابتدا باید یک فرم جدیدی را در صفحه خود ایجاد کنید که راهنمای تصویری ساخت آزمون آنلاین در این مقاله گذاشته شده است.

برای طراحی آزمون با گوگل فرم

برای طراحی آزمون با گوگل فرم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

ایمان 1401/01/10
با سلام کجا میتونم اطلاعات فردی رو که ازمون میده اضافه کنم ؟ یعنی در واقع قبل از شروع پرسشنامه از اون فرد چندتا سوال بپرسم مثلا نام و نام خانوادگی و سن که برای پرسشنامه من مهمه سن افرادی که پرسشنامه رو پر میکنند چند هستش ؟ ارسال پاسخ
سعید 1400/08/17
سلام .حساب جیمیل من در بالای صفحه گوگل فرم برای همه نشان داده میشه؟
پاسخ مشاور: سلام بله حساب جیمیل شما در بالای فرمی که با گوگل فرم ایجاد کرده اید به دیگران هم نمایش داده می شود تا بدانند که این فرم متعلق به چه کسی است.
مینا 1400/08/16
سلام پرسشنامه من ترکیبی از پرسش و تصویر است. هریک از تصاویر باید ۲ دقیقه ارائه شود. آیا این امکان وجود دارد.
پاسخ مشاور: سلام.در گوگل فرم این قابلیت وجود ندارد.
حمیدرضا 1400/07/17
باسلام من برای اولین باره که وارد گوگل فرم شدم و نحوه کار را یادگرفتم آیا برای ارسال فرم باید ایمیل همه افراد را ثبت کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر نیازی به این کار ندارید. شما میتوانید لینک پرسشنامه را در صفحه شخصی خودتون قرار بدید و از دیگران بخواهید در پرسشنامه شرکت کنند.