بروزرسانی گوگل پلی

سوالات متداول
1- ✔️ بروزرسانی گوگل پلی از طریق لینک مستقیم به چه صورت است؟ ✔️ بروزرسانی از طریق لینک مستقیم به این صورت است که کاربران باید با استقاده از تنظیمات اپلیکیشن گوگل پلی بر روی تلفن همراهشان بروزرسانی را انجام دهند که توضیحات بیشتر در باره این موضوع در این مقاله آمده است.
2- ✔️ بروزرسانی گوگل پلی برای گوشی های سامسونگ به چه صورت است؟ ✔️ بروزرسانی اپلیکیشن گوگل پلی بر روی گوشی های همراه سامسونگ همانند سایر تلفن های همراه اندرویدی است که در این مقاله توضیحات کاملی درباره این موضوع اورده شده است.
3- ✔️ نصب فایل بروزرسانی گوگل پلی نیازمند چه دسترسی هایی است؟ ✔️ در هنگام نصب گوگل پلی تمام دسترسی های لازم به این اپلیکیشن داده شده است و در هنگام بروزرسانی آن نیاز به دسترسی جدیدی نیست که برای مطالعه بیشتر درباره این موضوع می توان به متن مقاله مراجعه کرد.

اگر در خصوص بروزرسانی فروشگاه گوگل پلی سوالی دارید

اگر در خصوص بروزرسانی فروشگاه گوگل پلی سوالی دارید

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ