سامانه امتا www.ecsw.ir

سوالات متداول
1- ✔️ برای ورود به سامانه امتا چه اطلاعاتی لازم است ؟ ✔️ یکی از اطلاعات لازم برای ورود به سامانه امتا وارد کردن نام کاربری می باشد که راهنمای ورود به سامانه در این مقاله گفته شده است.
2- ✔️ احراز هویت در سامانه امتا به چه صورتی انجام می شود ؟ ✔️ احراز هویت در این سامانه به صورت اینترنتی انجام می شود که راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در سامانه احراز هویت گفته شده است.
3- ✔️ سامانه احراز هویت امتا چه امکاناتی را در اختیار مشتریان ایران خودرو و سایپا قرار میدهد ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد، مشتریان ایران خودرو و سایپا با احراز هویت در این سامانه دیگر نیازی به ثبت نام مجزا در سایت های مختلف را ندارند.

برای مشاوره ثبت نام در سامانه امتا

برای مشاوره ثبت نام در سامانه امتا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

پارسا 1401/07/30
ایمیلی که در صورت نیاز بشه با پشتیبانی مکاتبه داشت رو میفرمایید لطفا؟! ارسال پاسخ
محمد 1401/05/09
سلام من ثبت نام انجام دادم قسمت شکایت باید چجوری ثبت کنم ارسال پاسخ
امیرحسین 1401/03/02
من میخوام برای شکایت از یک کسب و کار اینترنتی که نماد داره و دارای کلاهبرداری در نمایش نماد الکترونیک هست شکایت کنم لینک ثبت نام جهت ثبت شکایت به صفحه ورود وصل میشه
پاسخ مشاور: سلام. برای ثبت شکایت باید وارد سامانه شوید و اگر حساب ندارید، ابتدا ثبت نام کنید.
محمدی 1400/10/15
برای ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو هم می تونم از این سایت استفاده کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. بر ای تکمیل ثبت نام در سایت امتا و دریافت کد احراز هویت دیگر نیازی به ثبت نام در سایت های دیگر ندارید.
محمدرضا 1400/09/23
توضیحاتتون عالی بود. ممنون ارسال پاسخ
کریمی 1400/09/23
کد احراز امتا چیست ؟
پاسخ مشاور: سلام. کد احراز امتا دریافت کد احراز امتا به معنای تکمیل ثبت‌ نام در سامانه امتا است و از طریق پیامک به متقاضیان ارسال می‌شود.