سایت بیمه مرکزی centinsur.ir

سوالات متداول
1- ✔️ آدرس سایت اصلی بیمه مرکزی چیست ؟ ✔️ آدرس سایت بیمه مرکزی centinsur.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ سایت بیمه مرکزی چه خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهد ؟ ✔️ یکی از خدمات ارائه شده توسط این سایت، استعلام بیمه نامه ها می باشد که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ میز خدمات الکترونیک بیمه مرکزی چه خدمای را ارائه می دهد ؟ ✔️ میز خدمات الکرتونیک بیمه مرکزی خدماتی از قبیل مشاوره در حوزه بیمه، استعلام سوابق بیمه را ارائه می دهد که سایر خدمات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.

برای استفاده از امکانات سایت بیمه مرکزی

برای استفاده از امکانات سایت بیمه مرکزی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی 1401/08/01
برای گرفتن نمایندگی دفتر بیمه چکار باید کرد ارسال پاسخ
محسن 1401/05/19
با عرض سلام.دو سوال دارم.اولا مهلت بخشودگی بیمه را اعلام همگانی کنید ما نمیدانستیم.مهلت آن در ایام دهه محرم بود و بهتر بود بعد از تعطیلات تمدید بشه.آیا امکان تمدید وبخشودگی مجدد هست.دوما کسی که ماشین صفر دوسال در پارکینگ بوده چرا باید جریمه بدهد.استفاده نداشته .آیا استثنا و یا تخفیف و ره حلی نداره.ممنون از پاسخگویی ارسال پاسخ
فاطمه مهری 1401/02/04
باسلاممن پنج سال سابقه کار دردفتر بیمه ایران رو دارم ولی از طرف کارفرما به سازمان معرفی نشدم.فقط یه مدت کوتاهی برای من بیمه رد کردند.چجوری میتونم سابقمو بگیرم برای گرفتن نمایندگی؟ ارسال پاسخ
رضا کریم زاده 1401/01/23
سلام شرایط زدن دفتر بیمه ایران لطفا میگین مثلا اگر یکی ۱۲سال سابقه یک جا در دفتر نمایندگی بیمه ایران سابقه کاری داشته باشه ایا میشه امتیازی باشه واسه دفتر زدن و این مدرک تحصیلیم دیپلم هست ؟
پاسخ مشاور: سلام. شرایط کامل را از طریق سایت بیمه ایران (بخش درخواست نمایندگی) و یا تماس با شعب آن جویا شوید. به طور کلی، علاوه بر داشتن مدارک لازم باید در آزمون، مصاحبه و دوره آموزشی در نظر گرفته شده شرکت کنید که با توجه به سابقه شما، این روند آسان تر خواهد بود.