سایت گوگل پلی play.google.com

سوالات متداول
1- ✔️ برای راه اندازی فروشگاه play چه اقداماتی لازم است ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، این برنامه به طور پیش فرض در تمام گوشی های اندروید وجود دارد که نحوه راه اندازی آن در این مقاله گفته شده است.
2- ✔️ نحوه نصب فروشگاه گوگل پلی به چه صورتی می باشد ؟ ✔️ کاربران برای نصب آن می توانند از طریق لینکی که در این مقاله ارائه شده است استفاده نمایند.
3- ✔️ چرا بعضی اوقات گوگل پلی کار نمی کند ؟ ✔️ کار نکردن گوگل پلی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که تمام آن ها به طور کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت گوگل پلی

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت گوگل پلی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

آیلا 1401/08/12
سلامچرا گوگل پلی در تبلت سامسونگ من، بعد از تعمیر یا تعویض هارد کار نمیکند؟ مینویسد؛ فرصت گوگل پلی به اتمام رسیده است .متشکرم ارسال پاسخ
‌ ‌‌‌ ‌‌ ‌ 1401/05/26
سلام.وقتی برنامه نصب میکنم میگه این برنامه در منطقه شما در دسرس نیس واسه همه برنامه ها همینو میاره ارسال پاسخ
Mohamadali 1401/01/13
سلام اخرین آپدیتش یا اصلا چطور آپدیتش کنیم
پاسخ مشاور: سلام. در صورتی که در گوگل پلی لاگین باشید، اپ به طور خودکار خودش را به روز رسانی می کند. اما می توانید فایل های نصبی به روز را از سایت های ارائه دهنده نیز دانلود کنید.
صمدی 1400/08/29
سلام وقت بخیر من وارد گوگل پلی میشم ولی هی داخل خودش ارور میده مثلا هی دوباره از اول میاد بالا از برنامه نمیپره بیرون ولی هی به صورت خودکار وارد میشه و همینجوری تکرار میشه باید چکار کنم؟
پاسخ مشاور: سلامدیتا برنامه رو پاک کنید.
احمدی 1400/07/06
سلام.چگونه بصورت مستقیم فایلی را از گوگل پلی دانلود نماییم؟
پاسخ مشاور: سلام. برای شروع شما باید به سایت گوگل پلی وارد شوید و به دنبال نرم افزار مورد نظرتان جستجو کنید تا بتوانید آن را پیدا کنید.