سامانه سازمان اموال تملیکی

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از راه اندازی سامانه الکترونیکی حراج اموال تملیکی چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، هدف از راه اندازی این سامانه تمركز روی كلیه امور مربوط به جمع آوری، نگهداری، اداره و فروش اموالی كه به طور قانونی به تملک،‌ تصرف، تحت توقیف و یا مدیریت دولت در آمده است می باشد. 
2- ✔️ نحوه شرکت در مزایده اموال تملیکی به چه صورتی می باشد ؟ ✔️ شرکت در مزایده و حراج اموال تملیکی به صورت اینترنتی از طریق سایت www.tamliki.ir انجام می شود که راهنمای شرکت در آن در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ چطور می توان از تاریخ برگزاری مزایده اموال تملیکی مطلع شد ؟ ✔️ تقویم برگزاری مزایده اموال تملیکی در سایت این سازمان ارائه شده که تاریخ های برگزاری مزایده و حراج در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره نحوه شرکت در سامانه مزایده اموال تملیکی

برای مشاوره نحوه شرکت در سامانه مزایده اموال تملیکی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ