سامانه هوشمند امداد و کارآمد

سوالات متداول
1- سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی چیست؟ همان طور که در مقاله به طور کامل توضیح دادیم، سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی به نشانی soha.emdad.ir سایتی است که اخیرا به وسیله کمیته امداد امام خمینی را اندازی شده است تا اطلاعات نیازمندان در آن ثبت شود.
2- چگونه در سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی ثبت نام کنیم؟ برای ثبت نام در سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی یاید یه سایت soha.emdad.ir وارد شوید و روی گزینه "ثبت نام در سامانه" کلیک کنید و ادامه مراحل ثبت نام را مطابق راهنمای ارائه شده در متن مقاله انجام دهید.
3- چگونه از طریق احراز هویت وارد سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی شویم؟ برای ورود به سامانه هوشمند امداد کمیته امام خمینی از طریق احراز هویت، باید به سایت soha.emdad.ir بروید و روی گزینه "ورود از سیستم احراز هویت متمرکز" کلیک کنید و ادامه مراحل ثبت نام را مطابق راهنمای موجود در این مقاله انجام دهید.


نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ