سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir

سوالات متداول
1- سامانه رشد وزارت بهداشت چیست؟ سامانه رشد به وسیله وزارت بهداشت برای تامین و توزیع نیروی انسانی راه اندازی شده است که از طریق آن می توان اطلاعات و شرایط ثبت نام در طرح های این وزارتخانه را مطالعه و در آن ها ثبت نام کرد که اطلاعات بیشتر در این خصوص، در مقاله ارائه شده است.
2- چگونه وارد سامانه رشد وزارت بهداشت شویم؟ برای ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت باید به سایت tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه کرده و به بخش درخواستی بروید و روی "اطلاعات بیشتر، ثبت نام و پیگیری" کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.
3- آیا امکان تمدید طرح در سامانه رشد وجود دارد؟ بله. همان طور که در متن مقاله نیز توضیح داده شد، امکان تمدید طرح وجود دارد اما دارای شرایطی است که باید قبل از اقدام به تمدید، آن ها را مطالعه کنید.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه رشد وزارت بهداشت

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه رشد وزارت بهداشت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

میثم مهدی پور 1401/07/28
با سلام بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی از دانشگاه اصفهان هستم که در واقع مدرک من از وزارت علوم می باشد . برای شرکت در طرح به سامان طرح وزارت بهداشت مراجعه کردم ولی پس از انتخاب گزینه طرح پیام میدهد که " امکان شناسایی شما در بایگانی وزارت بهداشت وجود ندارد " ممنون میشم راهنمایی کنید که من چه کنم؟ ارسال پاسخ
مهر 1401/05/12
با سلام ببخشید چرا تمدید ویژه کوید حذف شده از سامانه؟ برای تمدید افرادی که ۴ سال طرح بودن مجدد میشه تداوم خدمت انتخاب کنن؟ ارسال پاسخ
مریم 1401/04/15
چطور متوجه بشیم که بیمارستان مرتبط با دانشگاه جهت جذب پرسنل پرستاری فراخوان زده ؟ ارسال پاسخ
زهرا 1401/04/07
سلام ثبت نام طرح پرستاری در این سایته؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.
هدا 1401/01/17
سلام ثبت نام پيام آوران بهداشت تو این سایته؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.