سامانه رشد وزارت بهداشت

سوالات متداول
1- سامانه رشد وزارت بهداشت چیست؟ سامانه رشد به وسیله وزارت بهداشت برای تامین و توزیع نیروی انسانی راه اندازی شده است که از طریق آن می توان اطلاعات و شرایط ثبت نام در طرح های این وزارتخانه را مطالعه و در آن ها ثبت نام کرد که اطلاعات بیشتر در این خصوص، در مقاله ارائه شده است.
2- چگونه وارد سامانه رشد وزارت بهداشت شویم؟ برای ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت باید به سایت tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه کرده و به بخش درخواستی بروید و روی "اطلاعات بیشتر، ثبت نام و پیگیری" کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.
3- آیا امکان تمدید طرح در سامانه رشد وجود دارد؟ بله. همان طور که در متن مقاله نیز توضیح داده شد، امکان تمدید طرح وجود دارد اما دارای شرایطی است که باید قبل از اقدام به تمدید، آن ها را مطالعه کنید.

برای مشاوره سامانه رشد وزارت بهداشت

برای مشاوره سامانه رشد وزارت بهداشت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ