سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

سوالات متداول
1- ✔️ انتخاب واحد دانشجو های علمی کاربردی در چه سایتی انجام می شود ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، انتخاب واحد دانشجویان در سایت هم آوا انجام می شود.
2- ✔️ دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علمی کاربردی در چه سایتی باید ثبت نام خود را انجام دهند ؟ ✔️ این افراد باید با ورود به سایت edu.uast.ac.ir علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دهند که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔ سامانه هم آوا علمی کاربردی چه امکاناتی را در اختیار دانشجو ها قرار می دهد ؟ ✔ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد دانشجو ها می توانند با ورود به این سایت فرایند انتخاب واحد، پرداخت شهریه و ... را انجام دهند.

برای مشاوره سامانه هم آوا علمی کاربردی

برای مشاوره سامانه هم آوا علمی کاربردی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمدرضا بابادب 1401/04/20
سلام برای کارشناسی ارشد به چه سایتی باید رجوع کرد؟ ارسال پاسخ
faezeh 1400/12/11
سلام وقتتون بخیر دانشگاه به من گفتن که باید درخواست مهمان بزنم تا بتونم واحد بردارم و به صورت مهمان وارد درسام بشم من دخواست مهمان زدم فقط هرچی انتخاب واحد درخواست مهمان چطور ثبت کنم بلد نیستم ارسال پاسخ
علی 1400/11/17
سلام خسته نباشید من در بازه انتخاب واحد نتونستم انتخاب واحد کنم و اموزش دانشگاه گفت ۲۰ امکان انتخاب واحد است ایا ممکنه در بازه دیگری انتخاب واحد انجام بشه
پاسخ مشاور: سلام. پیگیر اطلاعیه های سایت هم آوا جهت تمدید مهلت انتخاب واحد باشید. در غیر این صورت فقط از طریق زمان حذف و اضافه این فرصت برای شما ایجاد می شود.
علی محمد شیرغلامی 1400/10/30
سلام وخسته نباشید به تمام اهالی علم همه چیز عالی بود ارسال پاسخ
نجفی 1400/07/06
انتخاب واحد دانشجویان جدید الورود چه تاریخی هست؟
پاسخ مشاور: سلام . انتخاب واحد ترم اول دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علمی کاربردی احتمالا توسط دانشگاه انجام میشه .