سامانه ثامن www.oil169.ir

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سامانه ثامن چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، این سامانه با هدف فراهم کردن یک سیستم کنترل کننده، برای پیشگیری و جلوگیری از قاچاق انواع محصولات نفتی و پتروشیمی روی کار آمده است.
2- ✔️ ثبت فاکتور خرید کالاهایی که در حوزه نفتی انجام شده از طریق چه سایت انجام می شود ؟ ✔️ ثبت فاکتور خرید این کالاها از طریق سایت ثامن انجام می شود که راهنمای تصویری نحوه ثبت فاکتور خرید در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ سامانه ثامن چه امکاناتی را ارائه می دهد ؟ ✔️ این سامانه امکانات متعددی از جمله ثبت فاکتور فروش، فاکتور خرید و ... را ارائه می دهد که تمام امکانات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه ثامن

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه ثامن

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

Sahaddin Darvishi 1401/02/09
سلام و درودمن خرید هیدروکربن سنگین داشتم ، بعد از حدود یک ماه ، اظهار نامه صادراتی محصول از طرف فروشنده صادر شده است ، حالا میخواهم همین اظهارنامه را استعلام بگیرم بابت صحت و سلامت واقعی بودن لطفاً راهنمایی کنید.
پاسخ مشاور: سلام. به سامانه جامع امور گمرکی، بخش استعلام الکترونیک پروانه گمرکی مراجعه کنید.
علی چگینی 1400/10/25
سلام وقت بخیرمن از سیمان تهران خرید داشتم ولی در سامانه ثامن تایید رو نزدم ولی در صورت معاملات فصلی خریدم رو ثبت کردم و در قسمت سابقه ی ارسالی این خرید برام ارسال شده میخواستم بدونم در ثامن تایید رو نزدم مشکلی برام پیش نمیاد ممنون ارسال پاسخ