سامانه ساجد دانشگاه آزاد sajed.iau.ir

سوالات متداول
1- سامانه ساجد چیست؟ همان طور که در مقاله توضیح دادیم، سامانه ساجد sajed.iau.ir، سامانه ای است که با هدف نظارت دقیق بر امور مالی دانشگاه های آزاد و اهدافی دیگر روی کار آمده است و به تازگی سامانه جذب اعضا هیات علمی نیز به این سایت اضافه شده است.
2- چگونه در سامانه ساجد برای وام دانشجویی ثبت نام کنیم؟ برای ثبت نام وام دانشجویی در سامانه ساجد، ابتدا وارد سایت شوید و در پنل شخصی خود، روی گزینه درخواست وام دانشجویی کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.
3- چگونه در برای جذب هیات علمی در سامانه ساجد ثبت نام کنیم؟ برای ثبت نام اعضای هیات علمی در سامانه ساجد، ابتدا وارد سایت شوید و روی گزینه ثبت نام در قسمت سامانه جذب هیات علمی کلیک کنید و برای اینکه در زمانزنام نویسی به مشکلی برنخورید، مطابق راهنمای ارائه شده در این مقاله مراحل را انجام دهید.

برای مشاوره ثبت نام سامانه ساجد

برای مشاوره ثبت نام سامانه ساجد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

کارمند دانشگاه ازاد 1401/03/11
با سلام .قبلا ورود به سامانه ساجد بسیار راحت وبهتر بود .ازموقعی که رمزورودش را ترکیبی از حرف وعدد شده خیلی سخت تر شده ....شاید عده ای از کارمندان مثل نگهبانها ومسخدمین با کامیوتر اشنایی کافی ندارند لطفا اگه امکان داره نحوه ورودش را راحت تر کنید ..قسمت رمز ان که ترکیبی از عدد وحروف میباشد را مثل قبل کنید باتشکروسپاس فراوان ارسال پاسخ
احمدعلی امیری 1400/12/11
خوبه ارسال پاسخ