سامانه همتا hamta.ntsw.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه همتا چیست؟ ✔️ سامانه همتا، سامانه ای است که برای ارائه خدمات رجیستری به کاربران گوشی های هوشمند روی کار آمده، که توضیحات کامل تر در این مقاله داده شده است.
2- ✔️ نحوه ثبت نام و رجیستری گوشی در سامانه همتا به چه صورتی انجام می شود؟ ✔️ ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود که راهنمای تصویری روند ثبت نام در این مقاله گذاشته شده است.
3- ✔️ آیا برای انتقال مالکیت گوشی نیز، نیاز به ثبت در سامانه همتا وجود دارد؟ ✔️ بله، همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، افرادی  که قصد خریداری و یا فروش یک دستگاه تلفن همراه را دارند، می بایست که ابتدا مراحل انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا را انجام دهند.

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سامانه همتا

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سامانه همتا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

hadi 1402/11/07
سلام سایت چند روز میشه که قصدانتقال مالکیت دارم ولی وقتی واردسایت همتا میشم سایت مشکل داره ممنون ارسال پاسخ
امین سینایی 1401/07/27
هعی ارسال پاسخ
امیر 1401/01/17
سلام،،من گوشی‌تایفون ۱۲ پرو برای داییم بود خریدم ایشون صفر کردن رفتن انگلیس سیم کارت هم با خودشون بردن ،،مالکیت کوشی‌به ناموسون هستش،،من نمیتونم هیچ جوره مالکیت رو به نام خودم بزنم یا انتقال بزنم به سیم کارت خودم؟؟گوشی‌و تمام گارانتی و کارتن پست خودم هست ارسال پاسخ
صبغت الله سادات 1401/01/08
سلام و درود !من از اتباع افغانستان هستم مدت یکماه بیشتر می‌شود که ایران آمدم ، گوشی من دو سیمکارت است چند روز قبل یکی آن مسدود شد من از سامانه دوم استفاده میکنم .من کد ملی ندارم و ثبت نام کرده نمی توانم راه حل چیست ؟؟؟اگر همکاری کنید مدیون لطف شما خواهم بود .... ارسال پاسخ
زهرا 1400/09/10
سلام هزینه رجیستری در همتا پولش چقده
پاسخ مشاور: سلام ثبت رجیستری در سامانه همتا هزینه ای ندارد.
مهسا 1400/07/06
سیم کارت و گوشی به نام پدرم هست سیم کارت را به نام خودم کردم آیا باید گوشی رو هم انتقال مالکیت بدم؟
پاسخ مشاور: سلام. بهتر است این‌ کار را انجام دهید در شرح پیامک دریافتی شما روش تغییر مالکیت ذکر خواهد شد.