پرداخت عوارض خروج از کشور

سوالات متداول
1- ✔️ آیا مسافرانی که برای بار اول اقدام به سفر خارج از کشور می کنند نیاز به پرداخت عوارض خروج از کشور دارند؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، مسافران در هر بار مسافرت به خارج از کشور ملزم به پرداخت عوارض خروج از کشور می باشند.
2- ✔️ عوارض خروج از کشور مسافرانی که برای زیارت به خارج از کشور می روند، مشمول تخفیف می شود؟ ✔️ با توجه به متن مقاله به طور کلی نوع سفر عوارض خروج از کشور نیز متغیر خواهد بود. برای مثال نوع سفر (سیاحتی، زیارتی، عتبات و.. بودن سفر) بر روی قیمت عوارض تأثیرگذار خواهد بود و مشمول تخفیف یا افزایش قیمت خواهد شد.
3- ✔️ از چه طریقی می توان عوارض خروج از کشور را پرداخت کرد؟ ✔️ پرداخت عوارض خروج از کشور به چند طریق قابل انجام است. از جمله روش های پرداخت عوارض خروج می توان استفاده از سامانه سداد، ایوا، فرودگاه امام خمینی و بانک ملی bmi.ir و پیام رسان بله را نام برد که هر کدام از این روش ها در مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

برای مشاوره پرداخت عوارض خروج از کشور

برای مشاوره پرداخت عوارض خروج از کشور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/06/21
سیستم عوارض خروج از کشور با کارت مرزنشینی چرا بسته شده ارسال پاسخ
سامان 1401/02/08
اینکه نوشتید از دانشجوها عوارض نمی گیرند صحت نداره. بمن گفتند باید از سفارت ایران در کشور مقصد نامه بگیری و.. که عملا با توجه به بروکراسی غیرعملی است. ارسال پاسخ
ساسان 1401/01/21
این که می گن بالای 5 تومنه درسته؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر، هنوز مبلغی مشخص نشده است.
مروارید 1401/01/21
عوارض خروج از کشور 1401 مشخص شد؟
پاسخ مشاور: سلام. هنوز خیر.