سامانه ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ارسال لیست حق بیمه کارکنان توسط کارفرما چگونه است؟  ✔️ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با مراجعه به آدرس eservices.tamin.ir  و ورود به منوی کارفرمایان و همچنین کلیک بر روی گزینه ارسال لیست حق بیمه، اطلاعات ماهانه کارگاه و کارکنان را آپلود کنید.
2- ✔️ نرم افزار مورد نیاز برای آپلود لیست تامین اجتماعی چیست؟ ✔️ نرم افزار لیست حق بیمه یا List Disk که لینک دانلود و توضیحات بیشتر در مورد آن در متن مقاله ارائه داده شده است.
3- ✔️ سامانه ارسال لیست بیمه با چه اهدافی در اختیار مردم قرار گرفت؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، افزایش گسترده خدمات غیرحضوری گسترده تامین اجتماعی سبب شد تا این سازمان در صدد راه اندازی درگاهی مطمئن و یکپارچه برای دسترسی بهتر مردم به صورت غیر حضوری باشد.

برای مشاوره ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی

برای مشاوره ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ