سامانه ساجد دیوان عدالت اداری

سوالات متداول
1- ✔️ برای ثبت دادخواست یا شکایت در دیوان عدالت اداری، باید چه مراحلی انجام شود؟ ✔️ ثبت دادخواست یا شکایت در دیوان عدالت اداری، از طریق سایت این سازمان به نشانی sajed.divan-edalat.ir امکان پذیر است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ برای ثبت نام در سامانه ساجد چه اقداماتی را باید انجام داد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، برای ثبت نام در این سامانه، باید احراز هویت شما از طریق وارد کردن کد ملی و دریافت اطلاعات شما از سامانه ثنا انجام شود.
3- ✔️ چه دادخواست و شکایاتی را می توان از طریق سامانه ساجد sajed.divan-edalat.ir ثبت کرد؟ ✔️ در این سامانه، امکان ثبت دادخواست و شکایت هایی مانند دادخواست های بدوی و تجدیدنظر، ثبت و پیگیری درخواست اعمال ماده 79، ماده 89، ماده 98، ماده 57، ماده 55 و ماده 80 وجود دارد که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه ساجد دیوان عدالت اداری 

برای مشاوره ورود به سامانه ساجد دیوان عدالت اداری 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ