استعلام سابقه جبهه

سوالات متداول
1- چگونه استعلام سابقه حضور در جبهه را بگیریم؟ همان طور که در این مقاله نیز گفته شد، برای استعلام سوابق حضور در جبهه باید به همان واحدی که از طریق آن به جبهه اعزام شده اید مراجعه کنید و مراحل آن را انجام دهید که البته می توانید با مراجعه به سامانه آن ها، به صورت غیر حضوری نیز اقدام کنید.
2- اعزام شدگان ارتش چگونه سوابق جبهه خود را استعلام بگیرند؟ اعزام شدگان ارتش که می خواهند استعلام سوابق حضور خود در جبهه را بگیرند، باید به سامانه aja.ir مراجعه کنند و روی گزینه کد رهگیری ایثارگران کلیک کنند و ادامه مراحل را مطابق راهنمای ارائه شده در این مقاله انجام دهند.
3- اعزام شدگان جهاد سازندگی چگونه سوابق جبهه خود را استعلام بگیرند؟ به دستور وزارت کشاورزی در سال 1399، سامانه ای برای ثبت مدارک جهادگران راه اندازی شد تا این افراد بتوانند مدارک و مشخصات خود را در آن بارگزاری کنند تا این اطلاعات تایید شوند که جزئیات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره استعلام سابقه جبهه

برای مشاوره استعلام سابقه جبهه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ