پورتال شرکت ملی نفت

سوالات متداول
1- ✔️ در صورت فراموشی رمز عبور سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir چه باید کرد؟ ✔️ پس از ورود به این سامانه در قسمت "ورود به سایت" بر روی عبارت "دریافت/فراموشی رمز عبور" کلیک کنید. پس از وارد کردن نام کاربری درخواست کد اعتبار سنجی دهید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه ورود به سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir به چه صورت است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد برای ورود به سامانه بعد از مراجعه به آدرس portal.nioc.ir در قسمت نام کاربری، شماره پرسنلی و در قسمت کلمه عبور، رمز پرونده پرسنلی را وارد کرده و دکمه "ورود" را بزنید.
3- ✔️ فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از چه طریقی دریافت می گردد؟ ✔️ فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت با مراجعه به سامانه sema.oipf.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و ثبت درخواست فیش حقوقی انجام می گیرد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات

برای مشاوره ورود به سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ