سامانه سانکا sanka.agrieng.org

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه سانکا نظام مهندسی کشاورزی sanka.agrieng.org برای رفع چه نیازی ایجاد شد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، برای ارائه خدمات الکترونیکی به افراد تحت پوشش و عموم افرادی که با خدمات کشاورزی و منابع طبیعی این سازمان در ارتباط هستند، اقدام به ایجاد سامانه سانکا نموده است.
2- ✔️ روش ثبت نام در سامانه سانکا نظام مهندسی کشاورزی به چه صورت می باشد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، ابتدا با استفاده از آدرس صحیح وارد سامانه می شوید. گزینه عضویت را انتخاب کرده و بعد با استفاده از راهنمای تصویری که به طور دقیق در مقاله قرار داده شده بقیه مراحل را انجام می دهید.
3- ✔️ در سامانه سانکا نظام مهندسی کشاورزی sanka.agrieng.org برای کاربران این سایت چه امکاناتی در نظر گرفته شده است؟   ✔️ در این سامانه می توان در انواع کلاس های آموزشی که مربوط به سازمان نظام مهندسی کشاورزی می باشند، شرکت کرد. دیگر امکانات این مجموعه به طور کامل در متن مقاله توضیح داده شده است. 

برای مشاوره ورود به سامانه سانکا نظام مهندسی کشاورزی 

برای مشاوره ورود به سامانه سانکا نظام مهندسی کشاورزی 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد 1401/09/18
سلام کد برای تایید پست الکترونیکی ام نمیاد با چند ایمیل امتحان کردم لطفا راهنمایی کنید تو همون مرحله اول موندم ارسال پاسخ
بهرام 1401/01/21
برای استعلام کارت مهارت از این سایت استفاده کنم
پاسخ مشاور: سلام. بله.
سحر 1400/11/14
سلام. چرا نمیتونم وارد سایت سانکا بشم ؟
پاسخ مشاور: سلام. در حال حاظر مشکلی جهت ورود به سایت سانکا وجود نداره.