تنظیمات مودم تی پی لینک

سوالات متداول
1- ✔️ آیا می توان کانفیگ مودم تی پی لینک را با موبایل انجام داد؟ ✔️ همان طور که در مقاله به طور کامل توضیح داده شده، پروسه تنظیمات مودم تی پی لینک در موبایل کاملا مشابه رایانه های شخصی است. با این حال توصیه می شود که با استفاده از همان کابل LAN و کامپیوتر تنظیمات مودم را انجام دهید.
2- ✔️ با چه نام کاربری باید به تنظیمات مودم دسترسی داشته باشم؟ ✔️ بعد از اینکه آدرس 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کردید. عموما می توانید با وارد کردن کلمه admin در هر دو بخش به تنظیمات مودم دسترسی داشته باشید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ چرا از نویزگیر برای اتصال به مودم تی پی لینک استفاده می کنیم؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، نویزگیر باعث می شود در اتصالات شما نویز تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند. اگر تلفن و مودم خود را از ورودی های جداگانه متصل می کنید، توصیه می شود برای هر کدام از یک نویزگیر استفاده کنید.

اگر در خصوص تنظیمات مودم تی پی لینک سوالی دارید

اگر در خصوص تنظیمات مودم تی پی لینک سوالی دارید

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ