پیگیری کارت خودرو

سوالات متداول
1- چه مدت پس از تکمیل مدارک اداره ثبت پلاک، کارت خودرو برای مالک فرستاده می شود؟ معمولا بین بازه ده روز تا دو ماه کارت خودرو برای مالکان فرستاده می شود که روند ارسال آن به صورت کامل در این مقاله توضیح داده شد.
2- به چه صورت می توان از طریق اداره پست پیگیر وضعیت کارت خودرو شد؟ پس از صدور کارت ماشین، این کارت به وسیله اداره پست برای صاحبان خودرو فرستاده می شود که مراحل دریافت این کارت از اداره پست به صورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است.
3- ایا می توان با استفاده از تلفن وضعیت ارسال کارت خودرو را بررسی کرد؟ همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، اداره پست شماره تلفنی را در  نظر گرفته است که مشترکان می توانند با این شماره تماس تماس بگیرند و از وضعیت صدور و ارسال کارت خودرو خود اطلاع حاصل کنند.

برای مشاوره پیگیری کارت خودرو

برای مشاوره پیگیری کارت خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ