اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

سوالات متداول
1- چگونه از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات مطلع شویم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد شما برای اطلاع از حجم باقی مانده بسته اینترنتی خود، می توانید با مراجعه به آدرس مخابرات در مرورگرتان و وارد شدن به بخش پنل کاربری در صفحه اصلی پنل از حجم باقیمانده مطلع شوید.
2- کد اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات چیست؟ برای اینکه خیلی سریع و بدون نیاز به ورود به پنل کاربری از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات مطلع شوید، می توانید در شماره گیر گوشی همراه کد *2020*2*3# را شماره گیری کرده و با قرار دادن کد شهر و شماره ثابتی که اینترنت روی آن متصل است از حجم باقی مانده در سامانه پیامکی مطلع شوید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- در پنل کاربری چه امکاناتی وجود دارد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد شما با ورود به پنل کاربری سرویس ADSL می توانید حجم باقی مانده، زمان باقی مانده، میزان حجم مصرفی و غیره را مشاهده کرده و به امکاناتی مثل تغییر سرویس، خرید بسته یا ارتباط با بخش پشتیبانی استفاده کنید.

برای مشاوره اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

برای مشاوره اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

احمد جهرودی 1402/04/01
سلام من مودم اینترنت خانگی دارم بسته ماهیان تموم شده هر کاری میکنم نمیتونم بفهمم تاریخ انقضاء اینترنت با تمدید چه روزی هستش
پاسخ مشاور: سلام از راهنمای مقاله استفاده کنید.
علیرضاامیری رنجبر 1401/08/17
Westward ارسال پاسخ
اکبرمهری در جواب علیرضاامیری رنجبر 1402/07/26
به چه روشی میشه ازحجم باقیمانده اینترنت مطلع شد
نغمه فلاح 1401/08/05
حجم باقی مانده ارسال پاسخ
87355398179817 1401/07/26
حجم باقیمانده اینترنت مخابرات ارسال پاسخ
Sadat 1401/02/10
سلام ، من میخام اطلاعت حجم بسته رو ببینم اما نمیتونم وارد بشم ، بازیابی رمز هم میزنم اما باز خطا میده و رمز جدید حتی نمیده، چکار کنم؟ ارسال پاسخ
حسن 1400/11/14
سلام برای بازیابی رمز عبور اینترنت ای دی اس ال به چه اطلاعاتی نیازه؟
پاسخ مشاور: سلام. برای بازیابی رمز عبور نیاز به وارد کردن شماره تلفن منزل، کد ملی و شماره تلفن همراه ثبت نام کننده در اینترنت adsl مخابرات می باشد.
بهروز 1400/11/14
سلام برای اطلاع از حجم باقیمانده اینترنت مخابرات باید به کجا مراجعه کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. برای این کار می‌توایند از سایت مخابرات یا نرم افزار ارائه شده توسط مخابرات برای بررسی حجم و روزهای باقیمانده اینترنت خود اقدام کنید.