رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

سوالات متداول
1- چرا در مواقعی که اینترنت گوشی وصل است صفحه باز نمی شود؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، این مشکل به موارد مختلفی بستگی دارد. تنظیمات اشتباه یا به روز نبودن نرم افزارها یا حتی حافظه کش برنامه هایی که اتصال به اینترنت را فراهم می کنند، می توانند در این موضوع تاثیرگذار باشند.
2- چرا وقتی فیلتر شکن روشن است گوگل کار نمیکند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، فیلترشکن ها با استفاده از پروکسی ها و پورت های مختلف برای اتصال به سایت های خارجی، برخی از تنظیمات اینترنت را تغییر می دهند. به همین دلیل، بعضی از فیلترشکن ها بعد از قطع اتصال، همچنان تنظیماتشان روی گوشی فعال بوده و باعث اختلال در دسترسی گوگل به اینترنت می شوند.
3- چرا لینک های موجود در پیامک ها باز نمی شود؟ عموما دلیل اینکه لینک ها در پیامک باز نمی شوند، مشکل غیرفعال بودن یا قطع ارتباط میان مرورگر با این بخش است. شما با نصب یک مرورگر جدید یا اعمال برخی تغییرات می توانید این مشکل را به سادگی رفع کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

برای مشاوره رفع مشکل باز نشدن سایت با گوشی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ