سامانه صدور مجوزهای وزارت کار mojavez.mcls.gov.ir

سوالات متداول
1- سامانه صدور مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چیست؟ همان طور که در این مقاله گفته شد، سامانه صدور مجوزهای وزارت کار به نشانی mojavez.mcls.gov.ir، سایتی است که به متقاضیان مجوزهای مربوط به این وزارت خانه کمک می کند تا اطلاعات لازم را به دست آورند و به سامانه های مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند. 
2- چگونه وارد سامانه پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت کار شویم؟ برای ورود به سامانه پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت کار، مطابق راهنمای ارائه شده در مقاله، به قسمت پاسخگویی به شکایات بروید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
3- سامانه پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت کار چه امکاناتی دارد؟ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم، راهنمای دریافت مجوزهای سازمان هایی که به وزارت کار مرتبط می شوند در سامانه اطلاع رسانی مجوزهای این وزارتخانه موجود است و شامل بخش هایی مانند سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی می شود.

برای مشاوره امکانات پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

برای مشاوره امکانات پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد 1401/01/18
باسلام بنده الان ۵ ماه هست مدارک کامل و کلیه کارها یه جواز رو در اصناف انجام دادم حتا کلاس ها رو هم رفتم اما الان میگن جواز صادر نمیشه سایت بستس مبلغ۴۰۰هزار تومان هم واریز کردم اما همچنان جواب نمیدن بنده ساکن گلپایگان هستم مرسی لطفا رسیدگی شود صنف خورده اهن فروشان ارسال پاسخ
حسین 1401/01/17
با سلام. بنده سرویسکار دستگاه تصفیه آب خانگی هستمبرای اخذ مجوز به چه نهاد یا اتحادیه باید مراجعه کنم. با تشکر ارسال پاسخ