سایت ایران آزمون iran-azmoon.ir

سوالات متداول
1- سایت ایران آزمون چیست؟ همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، سایت ایران آزمون iran-azmoon.ir، بستری است برای شرکت های مختلف که بتوانند از طریق آن اقدام به اطلاع رسانی و ثبت نام آزمون های استخدامی خود کنند.
2- سایت ایران آزمون مجری آزمون های استخدامی چه شرکت هایی است؟ همان طور که در مقاله نیز اشاره شده است، شرکت هایی که آزمون های استخدامی خود را از طریق سایت ایران آزمون اطلاع رسانی می کنند، عمدتا شرکت های پتروشیمی هستند، اما فقط به این نوع شرکت ها خلاصه نمی شوند.
3- چگونه در آزمون های استخدامی موجود در سایت ایران آزمون ثبت نام کنیم؟ داوطلبان هر یک از آزمون های استخدامی، نیازی به ورود یا ثبت نام جداگانه در سایت iran-azmoon.ir ندارند و فقط کافی است که به سامانه آزمون استخدامی شرکت مدنظر خود بروند که مطالب بیشتر، در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سایت ایران آزمون

برای مشاوره ورود به سایت ایران آزمون

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

کاربر 1401/03/16
سلام وقت بخیر. امکانش هست نوتیف برای گوشیم از سایتتون فعال کنم ک اگه امکان ثبت نام برای آزمونی قرار شد فعال بشه در جریان باشم
پاسخ مشاور: سلام. می توانید عضو کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام سامانه ها شوید و اخبار به روز آزمون های استخدامی را دریافت نمایید.
امین 1401/02/09
با سلام و وقت بخیر آیا می توان به سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی ها دسترسی داشت ؟ ارسال پاسخ
مهر 1400/12/23
سلام بنده کدرهگیری رو فراموش کردم برای نتایج نیاز به کد دارم باید چیکار کنم ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ مشاور: سلام. از صفحه اصلی سایت ثبت نام امکان بازیابی کد رهگیری وجود دارد .
بدون نام 1400/12/02
فرصت ثبت نام بیشتر آزمون هاش تموم شده که ارسال پاسخ
محسن 1400/12/02
سلام. شرایط استخدام شرکت ها یکیه؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر.