پیگیری پرونده قضایی

سوالات متداول
1- ✔️ رمز شخصی خود را برای استفاده از سامانه خدمات الکترونیک قضایی چگونه می توان دریافت کرد؟ ✔️ برای دریافت رمز شخص ابتدا باید در سامانه عدل ایران به نشانی sana.adliran.ir ثبت نام شود و پس از طی مراحل ثبت نام به دفاتر پیشخوان برای دریافت رمز شخصی اقدام کرد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ روند پیگیری پرونده قضایی به چه صورت است؟  ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، سه روش پیگیری پروند قضایی شامل کد ملی، رمز شخصی و شماره پرونده، شماره پرونده برای متقاضیان قرار داده شده است.
3- ✔️ چگونه می توان برای پیگیری پرونده قضایی با کد ملی اقدام کرد؟ ✔️ با مراجعه به سایت عدل ایران به نشانی adliran.ir و با انتخاب گزینه "اطلاع رسانی برای اشخاص حقیقی" و با وارد کردن کد ملی، رمز عبور سامانه ثنا، یک رمز موقت به شماره کاربر پیامک می شود. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره پیگیری پرونده قضایی

برای مشاوره پیگیری پرونده قضایی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد عسگرپور 1401/08/04
من میخوام پیکر پرونده خودم باشم باید چکار کنم ارسال پاسخ
عمران دودکانلوی میلان 1401/03/30
من می‌خوام وارد پرونده خودم بشم چطوری وارد شم ارسال پاسخ
دولت پور 1401/03/09
با سلام،برای پیوست شکایت خود با پرونده شاکی اینجانب جهت رسیدگی همزمان چه باید کرد؟ ممنون و سپاسگزارم ارسال پاسخ
شریفی 1401/01/21
سلام. من همیشه از طریق این سامانه پرونده خود را پیگیری میکردم ولی الان با وارد نمودن اطلاعات قبیل کد ملی،شماره پرونده و رمز عبور طبق روال گذشته، جواب سامانه این است که (هیچ پرونده ای یافت نشد). خواهان مطلع شدن از علت آن هستم. ارسال پاسخ
باقری 1400/12/16
سلام. من کد ملی م تو پرونده ثبت نشده چه طوری می تونم پیگیری پرونده قضایی انجام بدم؟
پاسخ مشاور: سلام. با استفاده از شماره پرونده که راهنمای آن نیز در مقاله موجود است.
کریم قادری فرزند سلیمان 1400/12/11
بسیار ممونون و تشکر میکنم از اینکه سیستمی طراحی در اختیار عموم گذاشته اید تا همه بهرمند ی اسان د دسترسی به سیستم قوه قضائیه را داشته باشیم ارسال پاسخ