اینترنت بانک سینا

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ثبت نام اینترنت بانک سینا ib.sinabank.ir به چه صورت است؟ ✔️ با مراجعه به سایت بانک سینا به آدرس ib.sinabank.ir می توان از طریق منوی بانکداری الکترونیک و با انتخاب گزینه اینترنت بانک برای ثبت نام اینترنت بانک سینا اقدام کرد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ با استفاده از اینترنت بانک سینا ib.sinabank.ir چه خدماتی می توان دریافت کرد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، می توان از انواع خدمات انتقال وجه، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، مدیریت کارت، خرید شارژ با سپرده و کارت، قابل استفاده جهت پرداخت قبض با سپرده یا کارت و غیره استفاده کرد.
3- ✔️ در صورت فراموشی رمز اینترنت بانک سینا چه باید کرد؟ ✔️ با مراجعه به سایت بانک سینا به آدرس ib.sinabank.ir می توان از طریق منوی بانکداری الکترونیک و با انتخاب گزینه اینترنت بانک برای بازیابی رمز اقدام کرد، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه اینترنت بانک سینا

برای مشاوره ورود به سامانه اینترنت بانک سینا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ