سامانه سکوی خدمات شهروندان

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه خدمات شهروندی omid.gov.ir چیست؟ ✔️ سامانه خدمات شهروندی، سامانه ای به منظور مدیریت هوشمند بحران های سلامت از طریق استعلام وضعیت اصناف، مشاغل و افراد مختلف می باشد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه استعلام سلامت رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی چگونه است؟   ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با وارد کردن شماره پلاک وسایل حمل و نقل عمومی در سایت سامانه خدمات شهروندی omid.gov.ir، این امکان فراهم خواهد بود.
3- ✔️ نحوه دریافت کارت واکسیناسیون از سامانه خدمات شهروندی چگونه می باشد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، پس از ورود به سامانه، به بخش واکسیناسیون رفته و با انتخاب گزینه دریافت گواهی واکسیناسیون داخلی نسبت به این کار اقدام نمایید.


نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ