سایت بیلیتیکس

سوالات متداول
1- سایت بیلیتیکس چیست؟ همانطور که در این مقاله گفته شد، سایت بیلیتیکس، سامانه ای است برای خرید بلیت کنسرت خواننده های خارج از کشور که این امکان را به ایرانیان که بتوانند بلیط رویداد مورد علاقه خود را در داخل کشور تهیه کنند.
2- چگونه از سایت بیلیتیکس بلیط خریداری کنیم؟ ابتدا به سایت بیلیتیکس به نشانی bilitix.com مراجعه کنید و کنسرت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و روی گزینه خرید بلیط کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب صندلی بروید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای مقاله انجام دهید.
3- آیا سایت بیلیتیکس اپلیکیشن هم دارد؟ همانطور که در مقاله نیز گفته شد، سایت بیلیتیکس اپ خود را برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS ارائه کرده است، اما متاسفانه هنوز لینکی برای آن گذاشته نشده است و امکان دانلود آن میسر نمی باشد. 

برای مشاوره خرید بلیت از سایت بیلیتیکس

برای مشاوره خرید بلیت از سایت بیلیتیکس

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ