پورتال دانشجویی صندوق رفاه

سوالات متداول
1- ✔️ امکانات پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir چیست؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، امکان درخواست وام، پرداخت هزینه خوابگاه و اقساط وام از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه امکان پذیر است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ چگونه در پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir ثبت نام کنیم؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، با ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir روی گزینه «ثبت نام دانشجوی جدید» کلیک کنید و مراحل بعدی را دنبال کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ در صورت فراموشی رمز عبور پورتال دانشجویی bp.swf.ir چه مراحلی را طی کنیم؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد از قسمت ورود کاربر، روی گزینه « کلمه عبور خود را فراموش کرده ام» کلیک کنید و مراحل را دنبال کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه

برای مشاوره ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ