سامانه بزرگداشت مقام معلم htd.medu.ir

سوالات متداول
1- سامانه بزرگداشت مقام معلم چیست؟ همانطور که در مقاله توضیح دادیم، آموزش و پرورش برای بزرگداشت و قدردانی از معلمان تصمیم به اجرای طرح جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید گرفت و سامانه بزرگداشت مقام معلم را برای ایجاد بستر آن، راه اندازی کرد.
2- طرح جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید چیست؟ آموزش و پرورش تصمیم به اجرای طرحی به نام جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید گرفته است تا تاثیر معلمان بر ایجاد جامعی سالم از طریق پرورش مهارت های فردی و اجتماعی افراد را یادآوری کند که در مقاله زیر توضیح داده شده است.
3- چگونه مستندات خود را در سامانه بزرگداشت مقام معلم بارگذاری کنیم؟ پس از اینکه به حساب کاربری خود وارد شدید، در صفحه پنل خود، روی گزینه "شناسایی جلوه های ویژه معلمی" که در سمت راست قرار دارد، کلیک کنید و مراحل را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.

برای مشاوره ورود به سامانه بزرگداشت مقام معلم

برای مشاوره ورود به سامانه بزرگداشت مقام معلم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

خانم کریمی 1401/02/04
سلام و عرض احترام بزرگوار ، در جشنواره جلوه های ویژه معلمی بنده ثبت نام کردم ،موارد بسیار خوبی هم بارگذاری کردم ، یه گوشه از دسترنج امسالم بارگزاری کردم ،ولی امتیازم صفر رد شده برخلاف همکاران دیگه ، فرمودند که سامانه عده ای رو حذف کرده میشه لطفاً تجدید نظر بفرمایید ، حالا به هر دلیل هم که این اتفاق افتاده باشه ، چون من مطمئنم مواردی که بارگذاری کردم ارزش داوری داشتن، لطفا بفرمائید چطور پیگیری کنم ، شماره ای ، پشتیبانی ،کسی ،لطفا ارسال پاسخ
علی 1401/01/17
در سامانه بزرگداشت مقام معلم، معلمان باید مستندات فعالیت های آموزشی و تربیتی خود را در سایت بارگذاری کنند. ارسال پاسخ
زهرا 1401/01/17
سلام. چرا نمی تونم وارد سامانه بزرگذاشت معلم بشم؟
پاسخ مشاور: سلام. در حال حاظر مشکلی جهت ورود به سایت بزرگداشت مقالم معلوم وجود نداره.