سایت آموزشگاه زبان نصیر

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ورود به سایت آموزش زبان نصیر به چه صورت است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، برای ورود به سایت زبان نصیر ابتدا نشانی nassirinst.ir را در مرورگر خود وارد کنید و سپس برروی گزینه ورود/ عضویت در سایت کلیک کنید.
2- ✔️ برای عضویت در سایت زبان نصیر چه طور اقدام کنیم؟ ✔️ برای ثبت نام در سایت زبان نصیر پس از ورود به نشانی nassirinst.ir و کلیک بر روی گزینه "ورود/ عضویت" در سایت گزینه "کاربر جدید (عضویت)" را انتخاب کرده و اطلاعات خود را به طور کامل وارد کنید، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ سایت زبان نصیر دارای چه امکاناتی است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، سایت زبان نصیر دارای امکاناتی نظیر ثبت نام آنلاین در کلاس های آموزش زبان، مشاهده ویدیو های آموزشی و تعیین سطح آنلاین و... برای کلیه زبان آموزان می باشد.

برای مشاوره ورود به سایت زبان نصیر

برای مشاوره ورود به سایت زبان نصیر

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ