سامانه تیتک ttac.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه تیتک سازمان غذا و دارو ttac.ir به چه منظوری راه اندازی شده است؟ ✔️ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، کنترل و نظارت بر تولید و توزیع محصولات بهداشتی، دارویی و ... از اهداف مهم سامانه تیتک می باشد.
2- ✔️ چگونه می توانیم در سامانه تیتک ثبت نام کنیم؟ ✔️ از طریق آدرس اینترنتی ttac.ir و گزینه عضویت در صفحه اصلی آن می توانید به راحتی نسبت به ثبت نام شرکت ها، کارخانه ها، کارگاه ها و اصناف اقدام نمایید. توضیحات بیشتر در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ از چه طریقی می توانیم بارکد محصولات سلامتی و بهداشتی را اسکن کنیم؟   ✔️ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، سه روش برای استعلام صلاحیت ممحصولات بهداشتی, دارویی, خوراکی و سلامتی وجود دارد که این امکان را فراهم کرده تا از اصالت کالاها اطمینان حاصل کنند.

برای مشاوره ورود به سامانه تیتک

برای مشاوره ورود به سامانه تیتک

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

قنبری 1403/03/13
برنامه برای دانلود هم داره این سامانه؟
پاسخ مشاور: بله لینک دانلود اون در متن مقاله قرار گرفته. البته برنامه نسخه آیفون نداره که بنابراین باید از نسخه تحت وب استفاده کنید.
مسئول فنی 1403/03/13
چطوری به عنوان مسئول فنی ثبت نام کنم؟
پاسخ مشاور: برای ورود در سامانه ابتدا باید مراحل ثبت نام رو طی کنید. برای این کار هم باید از بخش "ثبت اشخاص حقیقی و حقوقی" اقدام کنید. توضیحات کامل به همراه راهنمای تصویری در مقاله ذکر شده.
مینا جهانتیغ 1403/01/26
با سلام خدمت شما دخترم الان ۲۰ روزشه چن بار برای خرید شیرخشک با کد ملی نوزاد رفتم کد ملی تایید نمیشه باید چیکارکنم لطفا راهنمایی کنید چون الان دارم آزاد میخرم دو برابر دارم پول میدم
پاسخ مشاور: سلام مقاله "ثبت نام شیر خشک یارانه ای" در همین سایت رو مطالعه کنید. امیدوارم به جواب سوالتون برسید.
موسوی 1401/08/26
سلام من چطور میتونم شیرخشک کندامیل برای بچه ام پیدا کنم چون‌خیلی کمیاب شده ارسال پاسخ
ژیلا 1401/07/12
سلام من کد ۱۶رقمی بوتاکس رو تو قسمت اصالت دارو وارد کردم نوشته بود که اصالت دارو قبلا توسط فرد/سامانه دیگری کنترل شده است.در حالیکه من خودم لیبل مشکی رو خراش دادم و کد رو خودم برای بار اول وارد کردم.ببخشید این یعنی اینکه بوتاکس فیکه؟ ارسال پاسخ
بشیر احمد در جواب ژیلا 1401/08/09
ما به واکسین روګام نیاز دارم
سینا 1401/01/17
چطور می تونم برنامه تیتک رو دانلود کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. لینک دانلود برنامه تیتک در این مقاله ارائه شده است.
محمد 1401/01/17
سلام. گواهی حلال رو هم باید از سامانه تیتک بگیرم؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.