میز خدمت مشتری ایران خودرو

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ورود به سایت میز خدمت مشتریان ایران خودرو به چه صورتی است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، ابتدا وارد نشانی customer.ikco.ir شوید و سپس گزینه ورود به پنل میز خدمت مشتری را انتخاب کرده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید.
2- ✔️ برای ثبت نام در سایت میز خدمت مشتریان ایران خودرو چه باید کرد؟ ✔️ برای ثبت نام در سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو پس از ورود به نشانی  customer.ikco.ir  و کلیک بر روی گزینه "ورود به پنل میز خدمت مشتری"، گزینه "ثبت نام" را انتخاب کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ سایت میز خدمت مشتریان ایران خودرو دارای چه خدماتی است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو از امکاناتی نظیر استعلام ثبت نام، اصالت خودرو، رنگ خودرو، کارشناسی خودرو و... برخوردار است.

برای مشاوره ورود به سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو

برای مشاوره ورود به سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ