سایت گزینه دو gozine2.ir

سوالات متداول
1- آیا سایت گزینه دو برای کسانی که کاربر عادی هستند خدمات ارائه می دهد؟ همان طور که در مقاله بیان کردیم، gozine2.ir  سایتی است که حتی کاربران عادی بدون نیاز به چیزی تنها با ثبت نام در سایت از خدمات گزینه 2 بهره مند شوند.
2- آیا می توانیم با استفاده از گزینه دو برای دانش آموزان مدرسه خودمان آزمون آزمایشی تهیه نماییم؟ بله، مدیران مدرسه با ورود به سایت گزینه دو و انتخاب پکیج طلایی می توان آزمون های آنلاین را به صورت گروهی برای مدرسه خود تهیه نماید. تمام توضیحات تکمیلی در مقاله بالا بیان شده است.
3-  آیا گزینه دو شرکت در آزمون آنلاین هم دارد؟  بله، همان طوری که بیان شده با مراجعه به سایت گزینه 2 می توانید با مراجعه به خدمات و محصولات رفته و گزینه آزمون آنلاین را انتخاب کرده و در آزمون شرکت نمایید.

برای مشاوره ورود به سایت گزینه دو

برای مشاوره ورود به سایت گزینه دو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

فاطمه فراهانی 1401/08/12
سلام ایا میتوان هزینه ازمون هارا به صورت قسطی پرداخت کرد؟ ارسال پاسخ
یاسمن 1401/07/20
سلام محل برگزاری آزمون ها کجاست ؟ آیا میتوان برای همه آزمونها ثبت نام نکنم؟ ارسال پاسخ
پارسا 1401/07/19
سلامبا مراجعه به نمايندگي استان آذربايجان غربي - اروميه در سامانه ثبت نام و هزينه آن را پرداخت نمودمبا توجه به عدم ورود به سامانه درخواست رمز عبور مجدد نمودم و وارد سامانه شدممتوجه شدم كه شماره ملي من در سامانه اشتباه ثبت شده .آيا اشتباه در ثبت كد ملي باعث اشكال مي شود . چه كاري بايد انجام بدم لطفا راهنمايي كنيد ارسال پاسخ
اکبر 1401/03/30
سلام با وجواینکه هرساله دانش اموزان زیادی ثبت گزینه 2 با همکاری خواف انجام میدهیم متاسفانه تاکنون نام شهرستان ما رشتخوار را درسایت خوب معرفی نکرده اید میشه بگین علت چیست 40915914428 ارسال پاسخ
شیما خزرجی 1401/02/30
گزینه دو بسیار عالی ولی من متاسفانه رمز کد عبوری را فراموش کردم چگونه میتونم وارد بشم ارسال پاسخ
امین 1401/01/30
سلام من تو نمایندگی ثبت نام کردم اما هنوز پیامکی نیومده ارسال پاسخ
سحر 1401/01/30
میشه فقط تو بعضی از مراحل آزمون شرکت کرد؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر.