سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چیست؟ ✔️ این سامانه همان طور که از اسم آن پیداست بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل است که با نشانی esale.ikd.ir فعالیت می کند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است. 
2- ✔️  نحوه ورود به سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چگونه است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران برای ورود به این سامانه باید در مرورگر خود به آدرس این سایت با نشانی esale.ikd.ir مراجعه نمایند.
3- ✔️ شرایط ثبت نام در سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل esale.ikd.ir چیست؟   ✔️ برای ثبت نام و خرید خودرو از سایت ایران خودرو دیزل شرایطی مثل محدود بودن تعداد دستگاه به یک دستگاه برای هر ثبت نام در نظر گرفته شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سایت سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل

برای مشاوره ورود به سایت سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

قاسمی 1401/05/08
سلام و عرض ادب، میخواستم بدونم ثبت نام بنز تک باری چه تاریخی شروع میشه، و مبلغ کل چقدر هست؟ و اگر تمام مبلغ کل کامیون در ابتدای ثبت نام کامل واریز بشه در مدت تحویل کامیون تأثیر داره، ممنون. ارسال پاسخ
محمد 1401/04/11
سلام تا کی وقت هست برای ثبتنام ؟ ارسال پاسخ
محسن 1401/02/21
ایا امکان ثبت نام حقوقی داریم ؟ ارسال پاسخ
حسنی 1401/02/05
در فروش اینترنتی، متقاضی باید تا حداکثر یک هفته نسبت به ارائه چک ‌های مراحل پرداختی، با توجه به روش فروش انتخابی، به نمایندگی مورد نظر اقدام کند. ارسال پاسخ
مهدی 1401/02/05
سلام پرداخت من موفق نبود ولی پول کسر شده
پاسخ مشاور: سلام. مبلغ کسر شده به حسابتان بر خواهد گشت.