اینترنت بانک گردشگری ibank.tourism-bank.com

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ورود به سامانه اینترنت بانک گردشگری چگونه است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، به منظور استفاده از خدمات و ویژگی های پس ثبت نام اولیه در بانک گردشگری و دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی آدرس الکترونیکی  ibank.tourism-bank.com را در مرورگر خود وارد نمایید.
2- ✔️ خدمات ارائه شده اینترنت بانک گردشگری چیست؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، این خدمات شامل کلیه خدمات مربوط به سپرده‌ها شامل افتتاح سپرده، مشاهده جزئیات سپرده و انتقال وجه بین حساب‌های خود و به حساب‌های دیگران است.
3- ✔️ اینترنت بانک گردشگری چیست؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، اینترنت بانک گردشگری یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده توسط بانک گردشگری است که به منظور بالا رفتن سرعت انجام عملیات بانکی و ارائه خدمات به صورت شبانه روزی راه اندازی شده است.  

برای ورود به سایت اینترنت بانک گردشگری

برای ورود به سایت اینترنت بانک گردشگری

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

علی محمدی زاده 1402/03/26
سلام وارزوی موفقیت ارسال پاسخ
حسین 1401/08/02
سلام من الان حدودا دو هفته ای میشه که میخام از طریق گوگل وارد اینترنت بانک بشم ولی نمیشه.لطفا راهنمایی بفرمایین ارسال پاسخ
كيهان كلانترى در جواب حسین 1401/08/14
سلام مدت يك ماه است كه سايت بانك باز نميشود ومن كه خارج ازكشور هستم تمام كارهي بانكي من متوقف شده است و قبلا خيلي راحت وارد اينترنت بانك مجازي ميشدم و انتقال وجه براحتي انجام ميشد و خيلي راضي بودم ولى الان نميشود لطفا راهنمايي فرماييد باتشكر كيهان كلانترى
پویان مجتهدزاده 1401/07/13
اقا من اینترنتی ثبت نام کردم،کارتم گم شده میخوام اومثنی صادرشه،رمز عبور ونام کاربری هیچی ندارم چیکارکنم؟ ارسال پاسخ
آرزو 1401/02/11
راضی ام ارسال پاسخ
موسوی 1401/02/11
اینترنتی هم میشه افتتاح حساب کرد؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.